Аутсорсингова Компанія БУХГАЛТЕР

Нові можливості українського бізнесу в Польщі

Наші фахівці з польського підрозділу, розташованого в Варшаві,який нещодавно розпочав свою роботу, прийняли активну участь в Польському форумі підприємництва ,який проходив 22-24 червня ц.р. у Ptak Warsaw Expo, поблизу Варшави.

Підприємці, особливо експортери та імпортери, останнім часом стикаються з багатьма проблемами при веденні бізнесу. Сьогодні, як ніколи, вони потребують підтримки держави та місцевого самоврядування. Їм потрібна допомога та нові рішення.

Варшавська торгово-промислова палата у співпраці з регіональними та місцевими торгово-промисловими палатами організувала Форум польського підприємництва та водночас Форум українсько-польського підприємництва, який розглядав важливі питання підтримки малого та середнього бізнесу. Обговорювались умови релокації, адаптації та трансформації українського бізнесу під законодавство Польші, а також нові можливості для трансформації розвитку та на Европейському ринку.

Ви з України , хочете розпочати бізнес у Польщі? Для вас абетка відкриття бізнесу. Піднімались важливі питання: Як українські компанії можуть «використати» кризу для масштабування свого бізнесу в ЄС через Польщу. Обговорювались юридичні та податкові аспекти ведення та перенесення бізнесу з України до Польщі та, ширше, до ЄС.

Під час дискусійних панелей використовувались знання експертів із винятковим досвідом та знаннями, які допоможуть нам прокласти нові шляхи у поточній складній бізнес-реальності.

Ми прагнемо допомогти кожному Українцю! В єдності наша сила! Україна переможе!