Аутсорсинговая Компания БУХГАЛТЕР

Чому обирають саме нас?

Індивідуальний підхід​

Згідно потреб саме вашого бізнесу​

Гарантована конфіденційність​

Гарантія захисту інформації​

Команда професіоналів​

Кваліфікація співробітників найвищого рівня​

Оподаткування​

Оптимізація податкового навантаження​

Аналіз бізнесу​

Проаналізуємо кон’юнктуру ринку, підберемо оптимальне бізнес рішення​

24/7 365​

Тримаємо руку на пульсі вашого бізнесу​

Каталог послуг

Галерея

Хто ми?

Ми — cучасна, стабільна, надійна компанія професіоналів бухгалтерської справи. Лідери ринку у сфері бухгалтерського аутсорсинга. Ми надаємо повний комплекс послуг, від реєстрації бізнеса до повного бухгалтерського, кадрового та юридичного супровождення.

Наші клієнти — підприємства та підприємці різних сфер діяльності та форм власності, кількість яких вже більше 200-х!

Мы на ринку послуг більше 20-ти років!

68% наших клієнтів використовують максимальний тариф обслуговування з функцією головного бухгалтера! Працюємо оперативно, якісно, вчасно, без вихідних, свят та відпусток.

Питання - Відповідь

Для відкриття власної фірми в Польщі іноземні громадяни, в тому числі й українці, повинні зібрати певний пакет документів, а також пройти декілька процедур, про які йтиметься далі. Єдине застереження — іноземний підприємець повинен бути повнолітнім, мати закордонний паспорт, дійсний щонайменше 18 місяців з моменту подачі документів на реєстрацію, а також досвід у веденні бізнесу в рідній країні. Якщо все це у вас є, можете сміливо братися за втілення власної ідеї.

Почати треба з аналізу ринку вибраної галузі. Можна це зробити самостійно або довірити професіоналам) наша компанія допоможе реалізувати цю сходинку на шляху запуску Вашого бізнесу в Польщі.

Створення бізнесу в Польщі треба розглядати, як можливість просування українського продукту на європейські ринки. Можливо розглядати різні варіанти такого виходу (працювати під українською реєстрацією, зареєструвати бізнес в Польщі або купити готову компанію).

Робота під українською реєстрацією передбачає експорт продукту на ринок Польщі. Тут все зрозуміло.

Якщо розглядати реєстрацію фірми в Польщі, як один із шляхів успішного виведення продукту українського виробництва на перспективний ринок ЄС, то є ряд переваг. Серед яких можливості участі польських компаній в грантових програма Європейського Союзу та особливості кредитування бізнесу в Польщі.

Існують дотаційні програми ЄС, у яких може взяти участь той чи інший бізнес, зареєстрований в Польщі. Є низка успішних кейсів, що передбачають участь українського бізнесу в подібних програмах. Окрему увагу треба звернути і на можливості новоствореної польської фірми отримати кредит на території Польщі.

Купівля готової компанії має ті ж самі переваги, що і новостворена плюс можливість швидко розпочати роботу!

Існує перелік іноземців, які можуть вести бізнес на тих же правах, що і громадяни РП. Коротко: це володарі сталого побиту, карти поляка, часового побиту, але тільки на підставі возз’єднання сім’ї або з гуманітарних обставинам.

Різниця полягає в можливості працювати як індивідуальний підприємець – для іноземців, які не потрапили в вищезазначений перелік, така форма недоступна. Разом з цим, в більшості випадків, відкриття всіх видів товариств іноземними підприємцями цілком можлива.

ВАЖЛИВО!!!

Усі українці, що зараз знаходяться в Польщі, можуть реєструватись індивідуальними підприємцями. Причому, норма розповсюджується на всіх українців в незалежності від дати в‘їзду на територію Польщі!

Реєстрація діяльності наразі БЕЗКОШТОВНА!!!

Що ще може бути Вам цікаво:

  1. ТОВ – фірма відповідає тільки майном ТОВ, засновники особистим майном не відповідають.
  2. Командитне товариство – має дві категорії засновників: комплементаріуш — управляє товариством і несе повну відповідають за його зобов’язанням всім своїм майном, і командитаріуш – ті, хто інвестує в бізнес, але в управлінні не бере участь і несе відповідальність тільки в рамках вкладених коштів.
  3. Філії іноземних компаній або їх представництва.

 

Вибір форми власності є важливим рішенням. Між індивідуальними підприємцями та комерційними компаніями існує багато відмінностей, які в основному стосуються:

  • Чи будете ви вести бізнес наодинці або з партнерами
  • Відповідальність за зобов’язаннями
  • Оподаткування та вид обліку
  • Мінімальний капітал, необхідний для початку бізнесу
  • Форми представництва, тобто, хто може представляти компанію, наприклад, у офіційних питаннях
  • Місце, де ви реєструєте компанію та займаєтеся пов’язаними з нею питаннями.

 

В основному українці порівнюють індивідуального підприємця (аналог українського ФОП та Sp z oo (аналог українського ТОВ), при цьому вагомим аргументом при виборі є питання відповідальності: індивідуальний підприємець відповідає по всіх зобов‘язання усім своїм майном, в той час, як товариство виключно майном товариства (особисте майно засновників не є майном товариства).

Кожна особа, що легально працює в Польщі, отримує документ від працедавця, що має назву PIT-11. Надіслати його Вам – обов’язок роботодавця.

В ньому містяться дані працівника, інформація про його минулорічний дохід, витрати, прибуток та авансові платежі. Якщо ви працевлаштовані за трудовим договором, то роботодавець сам робить відрахування з вашої зарплатні до податкової служби, фонду охорони здоров’я і т.д.

PIT-37 – це і є податкова декларація про доходи фізичної особи, найчастіше використовуваний вид PIT. Її подають платники, що отримують дохід, наприклад, від працевлаштування по трудовому чи інших контрактах.

З 2019 року платники податків в Польщі більше не розраховують свій податок самостійно. Тепер це робить податкова служба, а платник тільки перевіряє правильність даних в декларації. PIT-37 заповнюється на основі поданої в податкову декларації PIT-11 – це завдання роботодавця.

Заповнити декларацію можно самостійно або за допомогою професіоналів.

Залишились питання?

Задайте нашим спеціалістам!