Аутсорсингова Компанія БУХГАЛТЕР

Чому обирають саме нас?

Індивідуальний підхід​

Згідно потреб саме вашого бізнесу​

Гарантована конфіденційність​

Гарантія захисту інформації​

Команда професіоналів​

Кваліфікація співробітників найвищого рівня​

Оподаткування​

Оптимізація податкового навантаження​

Аналіз бізнесу​

Проаналізуємо кон’юнктуру ринку, підберемо оптимальне бізнес рішення​

24/7 365​

Тримаємо руку на пульсі вашого бізнесу​

Каталог послуг

Галерея

Хто ми?

Ми – cучасна, стабільна, надійна компанія професіоналів бухгалтерської справи. Лідери ринку у сфері бухгалтерського аутсорсинга. Ми надаємо повний комплекс послуг, від реєстрації бізнеса до повного бухгалтерського, кадрового та юридичного супровождення.

Наші клієнти – підприємства та підприємці різних сфер діяльності та форм власності, кількість яких вже більше 200-х!

Ми на ринку послуг більше 20-ти років!

68% наших клієнтів використовують максимальний тариф обслуговування з функцією головного бухгалтера! Працюємо оперативно, якісно, вчасно, без вихідних, свят та відпусток.

Калькулятор

A problem was detected in the following Form. Submitting it could result in errors. Please contact the site administrator.
Militina Velyka Company
4.8
На основі 23 відгуків
powered by Google
Мілітіна, дякую Вам за команду професіоналів в MV Company. Ваш бухгалтер Лариса просто врятувала мій бізнес. Минулий бухгалтер зробив стільки помилок, що довелося виправляти все аж за півроку і подавати нові звіти. Лариса це все зробила швидко, професійно та без зайвих питань.  Тепер мій бізнес в надійних руках! Тому вашу компанію рекомендую від чистого серця.
Мілітіна, велике спасибі за тверде плече підтримки, за професійні консультації, що допомагають ставати на ноги деколи там, де здається глухий кут. Все чітко, без води та зрозуміло. І головне застосовне.
MW AgustaMW Agusta
15:55 15 Sep 23
Чудова компанія та супер люди.Користуюся бухгалтерськими послугами вже майже рік.Дуже задоволена з співпраці.Стабільний контакт, завжди вчасно подана документація, інформативність в спілкуванні.Велике спасибі всій команді Militina Velyka Compani! Ви найкращі!
Agnesiya MartyshenkoAgnesiya Martyshenko
00:19 09 Sep 23
Користуюсь послугами бухгалтерського супроводу та час від часу індивідуальними консультаціями по потребі. Великий плюс це стиль комунікації - завжди швидко і вичерпно відповідають у чатах. Рекомендую!
Мілітіна, дякую Вам за вашу роботу! Все чітко, зрозуміло, в заявлені терміни та з професійним підходом. Видно, що компанія клієнтоорієнтована та покриває всі потреби. Дуже приємно, що наші українці за кордоном пропонують високу якість та працюють чесно!
js_loader

Питання - Відповідь

Для відкриття власної фірми в Польщі іноземні громадяни, в тому числі й українці, повинні зібрати певний пакет документів, а також пройти декілька процедур, про які йтиметься далі. Єдине застереження – іноземний підприємець повинен бути повнолітнім, мати закордонний паспорт, дійсний щонайменше 18 місяців з моменту подачі документів на реєстрацію, а також досвід у веденні бізнесу в рідній країні. Якщо все це у вас є, можете сміливо братися за втілення власної ідеї.

Почати треба з аналізу ринку вибраної галузі. Можна це зробити самостійно або довірити професіоналам) наша компанія допоможе реалізувати цю сходинку на шляху запуску Вашого бізнесу в Польщі.

Створення бізнесу в Польщі треба розглядати, як можливість просування українського продукту на європейські ринки. Можливо розглядати різні варіанти такого виходу (працювати під українською реєстрацією, зареєструвати бізнес в Польщі або купити готову компанію).

Робота під українською реєстрацією передбачає експорт продукту на ринок Польщі. Тут все зрозуміло.

Якщо розглядати реєстрацію фірми в Польщі, як один із шляхів успішного виведення продукту українського виробництва на перспективний ринок ЄС, то є ряд переваг. Серед яких можливості участі польських компаній в грантових програма Європейського Союзу та особливості кредитування бізнесу в Польщі.

Існують дотаційні програми ЄС, у яких може взяти участь той чи інший бізнес, зареєстрований в Польщі. Є низка успішних кейсів, що передбачають участь українського бізнесу в подібних програмах. Окрему увагу треба звернути і на можливості новоствореної польської фірми отримати кредит на території Польщі.

Купівля готової компанії має ті ж самі переваги, що і новостворена плюс можливість швидко розпочати роботу!

Існує перелік іноземців, які можуть вести бізнес на тих же правах, що і громадяни РП. Коротко: це володарі сталого побиту, карти поляка, часового побиту, але тільки на підставі возз’єднання сім’ї або з гуманітарних обставинам.

Різниця полягає в можливості працювати як індивідуальний підприємець – для іноземців, які не потрапили в вищезазначений перелік, така форма недоступна. Разом з цим, в більшості випадків, відкриття всіх видів товариств іноземними підприємцями цілком можлива.

ВАЖЛИВО!!!

Усі українці, що зараз знаходяться в Польщі, можуть реєструватись індивідуальними підприємцями. Причому, норма розповсюджується на всіх українців в незалежності від дати в‘їзду на територію Польщі!

Реєстрація діяльності наразі БЕЗКОШТОВНА!!!

Що ще може бути Вам цікаво:

  1. ТОВ – фірма відповідає тільки майном ТОВ, засновники особистим майном не відповідають.
  2. Командитне товариство – має дві категорії засновників: комплементаріуш – управляє товариством і несе повну відповідають за його зобов’язанням всім своїм майном, і командитаріуш – ті, хто інвестує в бізнес, але в управлінні не бере участь і несе відповідальність тільки в рамках вкладених коштів.
  3. Філії іноземних компаній або їх представництва.

 

Вибір форми власності є важливим рішенням. Між індивідуальними підприємцями та комерційними компаніями існує багато відмінностей, які в основному стосуються:

  • Чи будете ви вести бізнес наодинці або з партнерами
  • Відповідальність за зобов’язаннями
  • Оподаткування та вид обліку
  • Мінімальний капітал, необхідний для початку бізнесу
  • Форми представництва, тобто, хто може представляти компанію, наприклад, у офіційних питаннях
  • Місце, де ви реєструєте компанію та займаєтеся пов’язаними з нею питаннями.

 

В основному українці порівнюють індивідуального підприємця (аналог українського ФОП та Sp z oo (аналог українського ТОВ), при цьому вагомим аргументом при виборі є питання відповідальності: індивідуальний підприємець відповідає по всіх зобов‘язання усім своїм майном, в той час, як товариство виключно майном товариства (особисте майно засновників не є майном товариства).

Кожна особа, що легально працює в Польщі, отримує документ від працедавця, що має назву PIT-11. Надіслати його Вам – обов’язок роботодавця.

В ньому містяться дані працівника, інформація про його минулорічний дохід, витрати, прибуток та авансові платежі. Якщо ви працевлаштовані за трудовим договором, то роботодавець сам робить відрахування з вашої зарплатні до податкової служби, фонду охорони здоров’я і т.д.

PIT-37 – це і є податкова декларація про доходи фізичної особи, найчастіше використовуваний вид PIT. Її подають платники, що отримують дохід, наприклад, від працевлаштування по трудовому чи інших контрактах.

З 2019 року платники податків в Польщі більше не розраховують свій податок самостійно. Тепер це робить податкова служба, а платник тільки перевіряє правильність даних в декларації. PIT-37 заповнюється на основі поданої в податкову декларації PIT-11 – це завдання роботодавця.

Заповнити декларацію можно самостійно або за допомогою професіоналів.

Залишились питання?

Задайте нашим спеціалістам!