Аутсорсингова Компанія БУХГАЛТЕР

Віддати бухгалтерію в надійні руки

Бухгалтерія на аутсорсинг

Тенденція віддавати бухгалтерські турботи своєї фірми на аутсорсинг зростає у вітчизняному бізнесі з кожним днем. І це цілком зрозуміло, адже переваги в економії коштів перед штатним бухгалтером очевидні.

Але чим аутсорсингова компанія відрізняється від звичайного та для всіх звичного бухгалтера?

Однією з основних переваг бухгалтерського аутсорсингу є високий ступінь відповідальності. Отже, тут не потрібно контролювати роботу бухгалтера. Керівництво компанії може сконцентруватися на вирішенні важливих для нього завдань, а всім, що стосується бухгалтерії, займатиметься аутсорсингова компанія.

Штатний бухгалтер може будь-якої миті звільнитися, причому помилки у його роботі можуть проявитися пізніше (іноді набагато пізніше), коли вже просто немає кому пред’являти претензії. А в разі співпраці з аутсорсинговою компанією таких проблем не виникає. Окрім того, всі організаційні питання – офіс, облаштування робочого місця, лікарняні, відпустки, звільнення та інше – відпадають самі по собі.

Частковий аутсорсинг бухгалтерських послуг вигідний і за наявності власної фінансової служби, коли в ній працюють фахівці-початківці, які часом потребують компетентної поради, і за наявності на підприємстві головного бухгалтера, якому потрібна допомога на якійсь окремій ділянці бухгалтерії.

Що конкретно пропонує своїм клієнтам компанія БУХГАЛТЕР?

Аутсорсингова компанія БУХГАЛТЕР надає різні види бухгалтерського аутсорсингу. Наприклад, бухгалтерське консультування – найпростіший з них – зазвичай застосовується у тому випадку, коли виникає необхідність контролю діяльності штатних бухгалтерів. Навіть якщо бухгалтерська діяльність у компанії не викликає запитань, періодичні консультації з досвідченими фахівцями можуть бути дуже корисними, особливо в області податкового законодавства, яке постійно змінюється.

Частковий аутсорсинг – це передача на аутсорсинг окремих функцій бухгалтерії: розрахунок заробітної плати, підготовка статистичної звітності, подання податкової декларації, кадровий аутсорсинг тощо. При цьому ряд взаємозалежних функцій виконується компанією самостійно. Причиною передачі бухгалтерії на частковий аутсорсинг є бажання керівника чи власника зберегти контроль над бухгалтерськими процесами.

Також послугами часткового аутсорсингу користуються компанії, які хочуть розвантажити своїх співробітників від рутинної роботи за наявності великої кількості однотипних операцій або планують скоротити штат бухгалтерії.

Повний аутсорсинг – це повне бухгалтерське обслуговування компанії сторонньою організацією. При виборі цього виду співпраці організація цілком може обійтися без штатної бухгалтерії, оскільки її функції візьме на себе наша компанія.

Як можна залучити аутсорсингову компанію до допомоги своєму штатному бухгалтеру?

Великі організації іноді поєднують два формати: штатний бухгалтер та аутсорсингова компанія. Якщо потрібен професіонал, який може оцінити діяльність штатного бухгалтера, – його можна знайти саме у нас. Таким чином, усі механічні операції – отримання документів, внесення цих документів у систему та інше – зробить штатний бухгалтер, а зведенням інформації та перевіркою займатимемося вже ми.

У разі потреби є можливість участі фахівців компанії у вирішенні спірних ситуацій: представлення інтересів замовника у контролюючих органах, у суді, прокуратурі. Залежно від обраної форми послуги наші фахівці можуть бути присутніми при здійсненні податкових та аудиторських перевірок і посприяють оперативному їх проведенню.