Аутсорсинговая Компания БУХГАЛТЕР

Про нас

Фахівці Аутсорсингової Компанії «Бухгалтер» завжди тримають руку на пульсі новин у галузі бухгалтерського законодавства. 24 години на добу відкрито доступ до усіх новинних розсиланнь. Ми обслуговуємо підприємства  різних сфер діяльності: виробничі компанії, будівельні організації , аптеки, продуктові магазини, заклади громадського харчування, туристичні агентства та багато інших. Працюя з нами, ви отримуєте особистого бухгалтера 24/7,  який не хворіє, не ходить у відпустку, не робить помилок, вчасно подає звіти та інформує вас про новини в сфері бухгалтерського законодавства, та  завжди на зв’язку!

НАШІ ЦІЛІ

Ціль нашої  компании — налагоджений процес бухгалтерського обліку на підприємстві, зменьшення матеріальних та моральних втрат, кваліфікована допомога у рішенні складних бухгалтерських питань.

ПРАЦЮЮЧИ З НАМИ

Ви отримуєте 24/7 бухгалтерський супровід без відпусток та лікарняних, оскільки в нашій компанії працює не один, а цілий штат спеціалістів, які будуть займатися вашими документами.

Ви суттєво економите на кадрах, оскільки відсутня необхідність виплачувати заробітну плату бухгалтера (який знаходиться у вашому штаті) або цілого бухгалтерського відділу.

Зменшення оподатковованої бази, оскільки оплата бухгалтерського супроводу у нашій компанії вміщується у витрати, на суму яких зменшуються прибутки платника податків при обчисленні податку.

Ви отримуєте високий ступінь відповідальності, так як відповідальність за нараховані податки та правильність обліку несе не працівник вашої компанії, а ми — АК «Бухгалтер».

Ми оперативно реагуємо на всі зміни законодавства.

НАШІ ГАРАНТІЇ

В короткий термін вивчимо специфіку та особливості роботи компанії.

Сформуємо та встановимо бухгалтерський облік та податкову базу.

При необхідності поновлення первинної звітності повернемо кожний розрахунково-фінансовий документ.

Ведемо бух.облік у співвідношенні зі всіма тонкощами постійно мінливого законодавства.

Працюємо по будь-якій из форм оподаткування.

Використовуємо тільки правильні та вигідні рішення.